Van de Sinterklaastijd naar de Kerstperiode

  • Van de Sinterklaastijd naar de Kerstperiode

Dit jaar was de Sinterklaas periode extra bijzonder, ook hij moest dit jaar zoveel mogelijk vanuit thuis werken. Maar wat hebben de kinderen genoten van een gezellige Sintochtend. De Sint had voor de kinderen van groep 1-4 gezorgd voor een persoonlijke videoboodschap en hij had de Pieten gevraagd om de cadeautjes te verstoppen. Deze konden de kinderen vinden door een code te kraken. We hebben leuke gezelschapsspelletjes gespeeld en gesmuld van de vele pepernoten. In de groepen 5-8 zijn er mooie surprises gemaakt en werden er mooie gedichten voorgelezen.  

Nu gaan we volop genieten van een sfeervolle kerstperiode. 

Terug naar het overzicht

Nationale buitenlesdag

Nationale buitenlesdag

Lekker buiten leren

Nieuwsgierig naar onze school?

Nieuwsgierig naar onze school?

Neem een virtueel kijkje in onze school.

School weer open!

School weer open!

Wat fijn