Maak kennis met Sam en Sterk!

  • Maak kennis met Sam en Sterk!

Op de Drijfveer staat Leren Leren aan de basis van ons onderwijs. Door middel van de 16 monstertjes die bij de leidraad Leren Leren horen, werken onze leerlingen aan de basisvaardigheden die nodig zijn om jezelf te kunnen blijven ontwikkelen.

Nieuwsgierig?

Maak nu kennis met Sam en Sterk!

Sam en Sterk werken goed samen. Ze helpen elkaar, vragen hulp aan elkaar, ze weten van elkaar welk doel ze hebben als ze samen aan een taak beginnen, ze overleggen over hoe ze dat doel kunnen bereiken en verdelen de taken.

Op school zien we dit natuurlijk veel terug bij het samenwerken. Wanneer kinderen samen een taak moeten maken, samen een project hebben of wanneer iemand hulp nodig heeft. Thuis zie je Sam en Sterk misschien wel terug bij het samen opruimen van de vaatwasser, het opruimen van het speelgoed of het overleggen over een leuke film ??

Terug naar het overzicht

Nieuwsgierig naar onze school

Nieuwsgierig naar onze school

Binnenkort een virtuele tour zichtbaar

School weer open!

School weer open!

Wat fijn

Berichtje van groep 3/4

Berichtje van groep 3/4

Echte Gogo's