Jullie zijn kanjers!

  • Jullie zijn kanjers!

Lieve jongens, meisjes en ouders van de Drijfveer,

Wat is het een vreemde tijd; ouders werken thuis, kinderen werken thuis, met z’n allen aan de keukentafel of ieder op z’n eigen plekje in huis. Sommige ouders zijn misschien juist even wat vaker weg voor het werk, omdat daar nu meer van hen gevraagd wordt. Alles is even anders. Even niet meer zomaar af kunnen spreken, maar bijkletsen via Whatsapp of Hangouts, of op raamvisite gaan. Even niet je vraag aan de juf kunnen stellen of samen kunnen werken met je maatje, maar papa of mama als juf/meester inschakelen. Even niet naar de sportclub kunnen, maar thuis zoveel mogelijk actief en creatief aan de slag gaan. Wat zijn er al veel speurtochten gedaan, koekjes gebakken, kaarten geschreven en krijttekeningen gemaakt!
We weten dat iedereen hartstikke goed zijn best doet om het allemaal draaiende te houden, ondanks dat dat vast niet altijd makkelijk zal zijn. Wat een inzet wordt er getoond! Er worden planningen gemaakt, instructies bekeken, taakjes gemaakt, oefenspelletjes gedaan, verhalen voorgelezen, knutselwerkjes gemaakt, we bellen of mailen met elkaar om vragen te beantwoorden en houden elkaar op de hoogte van alles wat er gaande is. Iedereen draagt op z’n eigen manier een steentje bij en daar zijn wij hartstikke trots op!
JULLIE ZIJN KANJERS!

Terug naar het overzicht

Nationale buitenlesdag

Nationale buitenlesdag

Lekker buiten leren

Nieuwsgierig naar onze school?

Nieuwsgierig naar onze school?

Neem een virtueel kijkje in onze school.

School weer open!

School weer open!

Wat fijn