Dit is Plavo!

  • Dit is Plavo!

Op de Drijfveer staat Leren Leren aan de basis van ons onderwijs. Door middel van de 16 monstertjes die bij de leidraad Leren Leren horen, werken onze leerlingen aan de basisvaardigheden die nodig zijn om jezelf te kunnen blijven ontwikkelen.

Nieuwsgierig?

Dan stellen we jullie vandaag voor aan Plavo!
Dit monstertje hoort bij de paarse familie van 'planning en evaluatie'. Plavo zorgt ervoor dat ie slim zijn taken kiest en de taken op tijd af krijgt.

Op school zijn de leerlingen bijvoorbeeld bezig met het plannen van een dagtaak. Of ze kiezen wat de belangrijkste taak is om mee te starten. Onze leerlingen leren inschatten hoeveel tijd een taak van hen vraagt en houden hier rekening mee door bv. een time-timer te gebruiken.

Thuis kun je Plavo een handje helpen door bv. af te spreken hoe lang kinderen buiten mogen gaan spelen, hoe lang ze mogen doen over het opruimen van hun speelgoed of te praten over hoe de kinderen hun huiswerk het beste kunnen plannen.

Terug naar het overzicht

Nieuwsgierig naar onze school

Nieuwsgierig naar onze school

Binnenkort een virtuele tour zichtbaar

School weer open!

School weer open!

Wat fijn

Berichtje van groep 3/4

Berichtje van groep 3/4

Echte Gogo's