Crea-dag '21st Century Skills'

  • Crea-dag '21st Century Skills'

Op basisschool De Drijfveer zijn wij altijd op zoek naar nieuwe activiteiten om onze leerlingen te verwonderen, om ze uit te dagen en om ze onderzoekend aan de slag te laten gaan. Daarom hebben we de Crea-dag van februari geheel in het teken gezet van 'programmeren'. Door materialen in te zetten zoals de Bee-Bot, Osmo, Co-de-rups, Scratch en Codewise, maken de kinderen kennis met een aantal van de 21st Century Skills. Door school-breed en groep-doorbrekend met de leerlingen aan de slag te gaan komen ze onder andere in aanraking met de vaardigheden communiceren, samenwerken, creatief denken, zelfregulering en oplossend denken. Naast dat het een hele educatieve ochtend was, hebben de kinderen vooral ook erg veel plezier gehad! Want wie wil er nu niet een robot ter grootte van een knikker of een robot in de vorm van een rups besturen? Of piano spelen op een banaan? Of een tekening maken die echt tot leven kan komen?!

Terug naar het overzicht

Nieuwsgierig naar onze school

Nieuwsgierig naar onze school

Binnenkort een virtuele tour zichtbaar

School weer open!

School weer open!

Wat fijn

Berichtje van groep 3/4

Berichtje van groep 3/4

Echte Gogo's