Kinderpostzegelactie Missie 2017

  • Kinderpostzegelactie Missie 2017

Op woensdag 27 september gaat de Kinderpostzegelactie weer van start. De leerlingen van groep 7/8 werken dit jaar als Special Agent mee aan Missie 2017. Het doel van de Missie is om zoveel mogelijk geld op te halen voor organisaties die zich inzetten voor kinderen die hard een veilig thuis nodig hebben. De leerlingen van groep 7/8 zullen deze week daarom langs de deuren gaan om onder andere postzegels en kaarten te verkopen. Wij hopen natuurlijk dat iedereen ons hierbij wil helpen! Wil je ook bestellen of doneren, maar is er nog niemand bij je aan de deur geweest? Geen probleem! Bestellen kan ook via www.kinderpostzegels.nl.

Terug naar het overzicht

Nieuwsgierig naar onze school

Nieuwsgierig naar onze school

Binnenkort een virtuele tour zichtbaar

School weer open!

School weer open!

Wat fijn

Berichtje van groep 3/4

Berichtje van groep 3/4

Echte Gogo's