Leren kan ook buiten!

  • Leren kan ook buiten!

Op basisschool De Drijfveer zijn we altijd op zoek naar uitdagende lessen, nieuwe werkvormen en activiteiten die de kinderen enthousiast maken om te leren. De Nationale buitenlesdag pastte dan ook precies in ons straatje! Waar de kinderen van de onder- en de middenbouw al regelmatig buiten te vinden zijn met verschillende (les)activiteiten, vind je de kinderen van de bovenbouw nog vaak ergens binnen in het gebouw.  Daarom zijn we op dinsdag 10 april eens met z'n allen naar buiten gegaan! De kinderen van groep 1/2 zijn samen met de kinderen van groep 5/6 op pad gegaan in de wijk, op zoek naar vormen. Groep 3/4 kreeg op het schoolplein verschillende activiteiten aangeboden rondom rekenen, begrijpend lezen en spelling en voor groep 7/8 stond de buitenactiviteit in het teken van het rekenen met oppervlakte, omtrek en inhoud.  In de middag hebben de kinderen van groep 1 t/m 8 samen het schoolplein versierd met mooie krijttekeningen, zo konden we ook weer eens groeps-doorbrekend aan de slag! Deze dag heeft ons gemotiveerd om te blijven zoeken naar inspirerende lesactiviteiten, want dit smaakt naar meer!

Terug naar het overzicht

Nieuwsgierig naar onze school

Nieuwsgierig naar onze school

Binnenkort een virtuele tour zichtbaar

School weer open!

School weer open!

Wat fijn

Berichtje van groep 3/4

Berichtje van groep 3/4

Echte Gogo's