Jumbo actie 'Sparen voor je school'

  • Jumbo actie 'Sparen voor je school'

Hebben jullie hem al zien staan? De grote 'Jumbo-bus'!
Deze staat sinds vandaag weer in de hal van de school en vanaf woensdag 4 oktober kan er weer gespaard worden voor nieuwe materialen voor op het schoolplein en in de klas!
Vorig schooljaar hebben we deelgenomen aan de Jumbo actie “Sparen voor je school” en  hebben we voor een bedrag van 600 euro mooie spullen aangeschaft, onder andere een fietsje voor de kleuters. Doen jullie mee? Doe dan boodschappen bij de Jumbo en haal zoveel mogelijk spaarpunten op. Op jumbosparenvoorjeschool.nl kunnen de spaarpunten toegewezen worden aan onze school, je kunt de punten ook inscannen via de speciale 'Jumbo sparen voor je school' app. Deze app is beschikbaar voor zowel IOS- als Android telefoons en is te downloaden in de App Store en Google Play Store. Maar de spaarpunten mogen natuurlijk ook in de 'Jumbo-bus' op school gedaan worden!

Bedankt voor het sparen!

 

Terug naar het overzicht

Nieuwsgierig naar onze school

Nieuwsgierig naar onze school

Binnenkort een virtuele tour zichtbaar

School weer open!

School weer open!

Wat fijn

Berichtje van groep 3/4

Berichtje van groep 3/4

Echte Gogo's