Groep 5-6

  • Groep 5-6

Groep 5-6-7 zijn al een aantal weken bezig met het thema De verhalenkoffer ’40-’45. De kinderen doen onderzoek naar een onbekend persoon uit de Tweede Wereldoorlog en gaan hier een verhaal over schrijven. Afgelopen dinsdag was er een militair in de klas, hij kwam vertellen over zijn werkzaamheden bij de landmachten en hoe belangrijk vrijheid en veiligheid is.

Op dinsdag 27 juni vieren juf Marlieke, juf Miranda, juf Nina en juf Evy hun verjaardagen (Let op! We beginnen vandaag pas om 9.30 uur). Er staan leuke activiteiten op het programma,  dus dat wordt vast een feestelijke dag.

Vanaf week 25 komt groep 4 in kleine groepjes wennen in groep 5-6. Leuk om op die manier al kennis te maken met het (zelfstandig) werken in en met onze groep.

Op vrijdag 16 juni heeft groep 5 en 6 de Engels toets en op maandag 19 juni heeft groep 6 de topografietoets over de provincies Noord-Holland, Zuid-Holland en Zeeland. 

Terug naar het overzicht

Nieuwsgierig naar onze school

Nieuwsgierig naar onze school

Binnenkort een virtuele tour zichtbaar

School weer open!

School weer open!

Wat fijn

Berichtje van groep 3/4

Berichtje van groep 3/4

Echte Gogo's