Groep 1-2

  • Groep 1-2

't is zomer, 't is zomer, lekker lekker weertje

Dirk Scheele zingt het en wij hebben het de afgelopen weken al herhaaldelijk kunnen zingen. Wat hebben we genoten van de waterspelletjes en de modderdag. Het past ook goed in het laatste thema van het schooljaar; Buiten spelen.

Voor de komende weken staan er nog wat andere activiteiten op het programma.                
Woensdag 5 juli gaan we samen met enkele behulpzame ouders poetsen, de tafels, stoelen en kasten krijgen een schoonmaakbeurt zodat we het nieuwe schooljaar lekker schoon kunnen starten.   Maandag 10 juli gaan we met de groep naar 't Hazzo om daar te kijken waar groep 2 na de vakantie gaat gymmen.                                                                                                                                            
Dinsdag 11 juli gaan we 's middags naar 't Hazzo om te gaan kijken en luisteren naar de musical van groep 8.                                                                                                                                                                           Woensdag 12 juli  van 8.30 uur tot 10.00 uur hebben we de zgn. doorschuifochtend, de kinderen van groep 2 schuiven door naar groep 3, wij nodigen de nieuwe kleuters uit om kennis te maken met de juffen en de groep.                                                                     

En dan hebben we donderdag de laatste schooldag. Jeetje, wat is dit schooljaar voorbij gevlogen.

Wij wensen jullie allemaal een hele fijne vakantie toe en we zien iedereen graag op maandag 28 augustus weer op de Drijfveer.

Terug naar het overzicht

Nieuwsgierig naar onze school

Nieuwsgierig naar onze school

Binnenkort een virtuele tour zichtbaar

School weer open!

School weer open!

Wat fijn

Berichtje van groep 3/4

Berichtje van groep 3/4

Echte Gogo's